Laminine-Restart zdraví

Laminine

Doslova Dar z nebes pro všechny, kteří se rozhodli vzít zdraví své a svých blízkých do vlastních rukou.

Najdete nás také na Facebooku: Laminine - Restart zdraví

NAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY: Laminine-restartzdravi.cz

 

Proč Laminine tak skvěle funguje- Podrobné informace i pro lékaře o principu fungování Laminine najdete ZDE ve videu.

Z důvodu výrazného uzdravování jednotlivých orgánů těla je NUTNÁ pravidelná kontrola u lékařů, kvůli snížení nebo změně medikace!

Klinické studie

Laminine je už po dva roky vedena v knize léků USA, co nemá žádný přírodní produkt na světě a v USA je už normálně doporučován více než 60-ti tisíci lékaři.

Další informace budu postupně přidávat pro všechny maximalisty, jako jsem já.

Zde ve videu se dovíte nejdůležitější informace a pak níže zkušenosti ze světa i mé vlastní - jako první uživatelky v ČR za 2 měsíce!

 

Kmenové buňky

Ve filmu je předvedeno v zábavné, srozumitelné a jednoduché formě základní představy o kmenových buňkách. V čem spočívá rozdíl mezi kmenovými buňkami atd.

Jaký je rozdíl mezi normálními a kmenovými buňkami?

 

Co je Fibroblastový Růstový Faktor (FGF)?

  • FGF je jako generální ředitel výstavby mostu. Může komunikovat se zaměstnanci, kteří zvedají materiál a ukázat jim, kam přesně mají postavit každý kus mostu, tak jako je to na projektu. Práce tohoto ředitele je řízená přes růstový faktor známý jako fibroblastový růstový faktor (FGF).
  • Má potenciál bezprostředního vlivu na mnoho neurologických poškození.
  • Aktivizuje a mobilizuje v těle vlastní kmenové buňky do práce.
  • Krmí mozkové kmenové buňky a rozmnožuje již vyživené.
  • Opravuje nebo ničí zmutované geny. Především při Huntingtonově nebo Alzheimerově nemoci.
  • Nasměruje jednotlivé aminokyseliny tam, kde nejlépe poslouží. Absence byť jen jediné aminokyseliny může narušit správné fungování celého systému.
  • FGF říká kmenovým buňkám: „Přijmi funkci konkrétního genu neuronů a navrať jim správnost”. Pomáhá při mrtvici, demenci, Alzheimerově nemoci, autismu, schizofrenii, nervových onemocněních atd.
  • Přebírá roli růstového faktoru při opravě a reprodukci stávajících kmenových buněk, které věkem ubývají a jsou poškozené.

 

 

Proč Laminine tak skvěle opravuje orgány a tělo samotné velice polopatisticky vysvětluje hlavní lékař D. Edward Andujar, M.D.

 

Proč Laminine tak skvěle funguje na všech úrovních našeho bytí?

Naše Bytí funguje na principu fungování spojených nádob. Ušpiní-li se jedna nádobka např. naše tělo, psychika, spiritualita (kletby, přání zlého, nenávist, u někoho černá magie, strádání v lásce atd.) ne hned, ale časem ten hnůj zamoří všechny nádobky a my jsme tzv. na dně.

Proč? Protože čisté a zdravé tělo produkuje čisté, zdravé a pozitivní myšlenky a ty se odráží na dobré náladě, radosti ze života, dostatku a hojnosti ve všech směrech a naopak. Když se nádobky zamoří a to vždy všechny, život nemá smysl, raději bychom tady nebyli, všichni nám ubližují. Tím si opět špiníme tělo a jednotlivé orgány to odnesou. Nemoci jsou tady natotata.

Jelikož tělo funguje jako celek, orgán ovlivňuje orgán a naopak, chřadneme, stárneme, jsou z nás bručouni a nevrlci nebo intrikáni, pak se v lepším případě sesypeme, nebo skončíme rovnou v blázinci, a tam je medikace jasná. Jako první pomoc jsou léky při psychotraumatech potřebné, ale problém to neřeší.

Neřešené problémy nám užírají zbytky energie, a protože nám energie chybí, tak ji "nevědomky" hádkami a konflikty krademe druhým. O tom, že naše loupež byla úspěšná, svědčí, že na chvilku rozkveteme, uleví se nám, ale náš objekt se vyčerpá a tzv. zvadne. Ten si potřebuje cucnout u někoho dalšího a dominový efekt je na světě.

Odbourejme strachy, frustrace, dopřejme tělu restart - kmenové buňky jsou zatím tou nejrychlejší formou opravy těla na buněčné úrovni a odměnou nám bude, že skrze první nádobku, která se ozdraví, se to promítne ve všech ostatních.

Život je nádherně komplikovaně jednoduchý. Kdykoliv se budeme směrovat svými myšlenkami ke Slunci, Světlu, stín bude stát vždy za námi. A nezapomínejme, že tma není fyzikální veličina, nemá svou fyzikální jednotku, tou je světlo, které sed dá měřit luxy. Tma je pouze nepřítomnost světla. Takže máme na výběr. Táhnout svůj životní ušpiněný šátek smutně a nemocně, nebo radostně se skvělým zdravím.

Zkušenosti mé vlastní a rodiny

Vlastní zkušenosti - Tlustá Alenka před Lamininkou

Ve videu zjistíte, jak jsem byla nešťastna, že jsem od konce září do ledna přibrala 8 kg. Najednou mi dal někdo kolem pasu pneumatiku, ztratila jsem pas a "najednou" se ze mě stala beztvará chodící hmota, která mi překážela při každém pohybu.

Kam se na mě hrabaly těhulky. Nic jsem neoblékla a každým týdnem váha stoupala. Při představě, že se dopracuji velikosti své babky, jsem se rosila hrůzou. Jedni mi říkali, že je to věkem (kdy jsem se prý naposledy podívala do občanky, že už jsem stará větev atd.), jiní mě chlácholili, že už mi blbnou hormony a mám "vítat v klubu tlustoprdek".

První fotka je z doby, kdy jsem se ve svém těle cítila dobře. Ve videu, které jsem natáčela pro sebe a své klienty v ordinaci jsem řekla, že když objevím něco, pomocí čeho začnu hubnout, že se s tou informací podělím. A to nebyl zdaleka stav hrůzy, protože bylo natáčeno dříve, než jsem Laminine objevila a já tloustla a tloustla jako nafukovací žába.

K 10. 4. za 45 dnů jsem zhubla 4 kg. Video je natáčeno amatérsky samospouští, ale to je pouze kosmetická vada.

 

Hemoroidy a křečové žíly, zadržování vody v těle, plynatost

Asi po 30-ti dnech užívání jsem náhodou zjistila, že mi zmizely 35 let trvající poporodní hemoroidy. Myslela jsem, že s nimi půjdu i do rakve, protože bolestivá operace nic neřeší. Po čase prý vzniknou nové.

Protože Laminine se rozvádí krví, tak první opravuje krevní a lymfatický systém. Žíly na nohou, které byly asi 3mm už plastické směrem ven, jsou pod kůží, zlepšila se mi celulitida a hlavně jsem přestala natékat. Teď si vlastně uvědomuji, že mě ani nenafukuje jako dřív. Ztratila jsem úplně chuť na sladké. Dříve jsem mohla být klidně předním dodavatelem Pražské Plynárenské. Nemám slov.

Mobilita ramene a bolesti

Poúrazový stav - 3 roky po rozdrceném rameni. Po reoperaci vizuálně lehce deformovaný kloub, omezena hybnost 2 roky pouze do výšky hlavy - prý navždy. Po 40-ti dnech užívání (původně kvůli bolesti kloubů palců rukou) jsem včera 6. 4. zjistila, že jsem si při telefonování podrbala hlavu zezadu nemocnou rukou." Hrůzou" jsem vyskočila, zvedla obě ruce do stejně výšky a pak si zkusila propojit ruce za zády - 7.4. Výsledky uvidíte na fotkách. Bolest nulová.

Lifting obličeje a hlavně očních víček

Po těžkém životním období jsem zchřadla nejdřív psychicky a pak i fyzicky a zestárla tak o 10 let. Když jsem to zvládla, začala jsem o sebe vědomě pečovat. Používala jsem speciální kolagen vnitřně i vnějšně, vypila hektolitry speciálního goji džusu. Oční víčka už chtěly plastiku, protože mi ležely až řasách.

Když mě pak viděla kamarádka, tak se naštvala, že jí lžu, že mám jen dobrého plastického chirurga, když nejsou vidět jizvy. Poslední je foceno dnes 7.4. Původně víčko leželo už na řasách. Když si zvětšíte druhé foto, víčko se "roletuje" a s tím třetím jsem nadmíru spokojena.

 

 

 

OBJEDNEJTE SE

 

NEBO SE PTEJTE
 
 
Aleny Bajtošové
na tel. +420 608 173 790
nebo vyplněním tohoto formuláře:

Facebook

Kde nás najdete

Kontakt

CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY, VITILIGA
a dalších kožních nemocí MŮJ ČLOVĚK

Poliklinika Medika
Kateřinská 34, Praha 2

Po - Pá: 8.00 - 18.00

Tel.: +420 608 173 790
Email: alena@mujclovek.cz

Doporučujeme navštívit:Laminine - restart zdraví